valasht
19 بهمن 1401 - 15:25

مدیران ناکارآمد آسیب جدی برای نظام هستند

قزوین - مشاور فرمانده سپاه پاسداران گفت: مدیران ناکارآمد برای نظام یک آسیب جدی هستند چرا که به دلگرمی مردم را خدشه دار می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر سردار سالار آبنوش در آئین نکوداشت سالگرد پیروزی انقلاب و افتتاح همزمان ۵۷ طرح کشاورزی استان قزوین که ظهر چهارشنبه در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد اظهار کرد: با پیروزی انقلاب طیف‌های فکری متفاوتی در کشور در خصوص آینده آن ابراز عقیده می‌کردند و گروهی نظیر جبهه ملی بر این عقیده بودند که می‌گفتند موفق نمی‌شویم و امکان شکستن طاغوت نیست.

مشاوره فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: گروهی دیگر می‌گفتند پیروز می‌شویم ولی حکومت نمی‌توانیم تشکیل دهیم و وارثین این تفکر در این سال‌ها مدام درزمینه های مختلف گفته‌اند که نمی‌شود و نمی‌توانیم ولی در هر زمینه مدیر جهادی داشتیم نشان دادیم که می‌توانیم.

این مسئول نظامی گفت: امروز آنها که در چالش با ایران اسلامی هستند نمی‌توانند بگویند شما نمی‌توانید چرا که امروز در موضوعات مختلفی در جهان سرآمد هستیم و این مسئله در شرایطی رقم خورده که در ۴۴ سال گذشته سخت‌ترین تحریم‌ها را تحمل کرده‌ایم.

وی با اشاره به موضوع ساخت خودرو در کشور تصریح کرد: باید این موضوع را بپذیریم که در زمینه خودروسازی مدیر انقلابی با شرف و مدیر جهادی کم داشته‌ایم، وقتی دیدگاه پیشرفت گرایانه نباشد توسعه و پیشرفت رقم نمی‌خورد.

سردار آبنوش گفت: آنچه امروز آسیب جدی به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد می‌کند مدیر ناکارآمد است و همین افراد زمینه نارضایتی اجتماعی را فراهم کرده‌اند.

وی یادآور شد: فصل سوم و چهارم انقلاب وضعیت ایران پیش از وقوع انقلاب اسلامی را ندیده‌اند عملکرد مدیران را مبنا قرار می‌دهند و وقتی ناراستی ببینند معترض می‌شوند.

مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خاتمه یادآور شد: افق پیشروی نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که این نظام سقوط کردنی نیست و انشاالله ما پرچم انقلاب را به صاحب اصلی آن خواهیم رساند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1027932