valasht
09 دی 1401 - 14:16

برگزاری جشنواره علمی و ترویجی زکات در ایلام

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام از برگزاری جشنواره علمی، فرهنگی، ادبی و ترویجی زکات در بهمن ماه سال جاری در استان خبر داد.

طاهری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام از برگزاری جشنواره علمی، فرهنگی، ادبی و ترویجی زکات در بهمن ماه سال جاری در استان خبر داد و گفت: متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۲۰ دی ماه به دبیرخانه جشنواره واقع در میدان دفاع مقدس، اداره کل کمیته امداد استان ارسال کنند.

وی افزود: تلفن پاسخگویی ۰۸۴۳۲۲۴۰۲۹۳ و یا صندوق الکترونیکیilam@Emdad. ir از جمله راه های شرکت در جشنواره و ارسال اثر است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام با بیان این که متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۲۰ دی ماه به دبیرخانه جشنواره واقع در میدان دفاع مقدس ارسال کنند بیان کرد: این جشنواره با موضوعات نقش زکات در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، نقش زکات در نظام اقتصادی جامعه و سبک زندگی اسلامی، بررسی تطبیقی نقش اقتصادی زکات در آبادانی مناطق روستایی، بررسی راهکارهای ترویج فرهنگ زکات و بررسی اهمیت پرداخت زکات در استان ایلام برگزار می شود.

طاهری گفت: جوایز جشنواره برای نفر اول ۵۰ میلیون ریال، نفر دوم ۳۰ میلیون ریال، نفر سوم ۱۰ میلیون ریال و همچنین جوایز نفیس دیگری برای افراد تقدیری خواهد بود.

وی در پایان گفت: علاقه مندان و هنرمندان متقاضی شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در زمینه ها و رشته های مقاله، طراحی، نقاشی، موشن گرافی، فیلم کوتاه، شعر و داستان در موعد ذکر شده به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 943694